לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

שווי עמלת תיווך

שווי עמלת התיווך

רבות משרדי נשאל שאלות כגון: למה שאתן לך עמלת תיווך? אנו יכולים למכור את הנכס שלנו לבד?

ראשית, הם צודקים.

הם אכן יכולים למכור את הנכס שלהם ללא כל תשלום עמלת תיווך למתווך, השאלה הנשאלת היא:

תוך כמה זמן? ובאיזה מחיר?

 יתרונותיו של מתווך נדל"ן מקצועי בשיווק ומכירת הנכס:

 1. מתווך דירות אובייקטיבי, מקצועי ומוסמך, יעבוד קשה מאוד על מנת להשיג לבעלי הדירה את מחיר הדירה המרבי והנכון, אותו תוכלו לקבל בעבור מכירת דירתכם בפרק זמן קצר.
 2. מתווך דירות מקצועי ידע להיערך בצורה נכונה למו"מ ולהוציא ממנו את המקסימום בעבור בעל הנכס. אחרי הכול בארגז הכלים של המתווך ישנם כלים איתם הוא משתמש בעובדתו היומיומית כדוגמת ניסיון וידע במו"מ.
 3. הערך המוסף של מתווך דירות מקצועי טמון ביכולתו להעריך נכונה את מחיר הדירה, לגרום להעלאת ערכה ו/או למכירתה בזמן קצר על ידי מתן ייעוץ בעיצוב מהיר ונכון של חלל הדירה, המלצה על בעלי מקצועי זמינים ואמינים במחירים הוגנים המשתפים פעולה דרך קבע עם המתווך, בעזרתם מחיר הדירה יכול ואמור לעלות וזמן מכירת הדירה אמור להתקצר פלאות.
 4. מתווך מקצועי יגביר את חשיפת הדירה לקונים פוטנציאלים ממוקדים ואמיתיים. קונים שאינם אמיתיים או המכונים בשפה המקצועית קוני סרק הינם קונים המעוניינים להגיע לדירתכם משלל סיבות כגון:
  1. השוואת מחיר דירתכם למחיר דירתם העתידה להתפרסם
  2. בדיקת מצב מחירי הדירות בשוק הדירות
  3. קונים המגיעים לדירתכם עם מתווך שאינו מקצועי שכל עניינו להראות ללקוחותיו עוד דירות לא רלוונטיות בשוק הדירות ומשכך מבזבזים את זמנכם היקר.
  4. קונים לא מקצועיים שאינם מכירים את האזור אך מעוניינים לרכוש דירה, אך לא את דירתכם המצויה בסמוך למרכז המסחרי / גן ילדים / רועשת / נוף שאינו פתוח וכו'.
  5. בדיקת עיצוב דירתכם
  6. אנשים אשר בליבם כוונות לא טהורות (גנבים, שודדים וכו')

חשיפת הדירה לקונים אמיתיים תתבצע באמצעות קמפיין פרסומי ושיווקי כדוגמת חלוקת ברושורים, פרסום באמצעים מכוונים לרבות אתרי אינטרנט, לוחות אינטרנט, פרסום בלוחות מודעות, פרסום בעיתונים ו/או בשבועונים ומקומונים, ביצוע שיתוף פעולה עם משרדי תיווך אזוריים אחרים המשתפים פעולה דרך קבע עם משרד התיווך.

ככלל, משרד תיווך מקצועי בודק בקפידה יתרה את רצונותיו של הרוכש הפוטנציאלי בטרם הינו מבצע פגישה על מנת להראות לו את הנכס המוצע למכירה.

זמן הוא מצרך מאוד יקר הן עבורכם כמוכרים והן עבור משרד התיווך

חשיפה פרסומית ושיווקית זו מסתכמת בסכום כספי לא מבוטל.

חשוב להבין:

פרטיכם האישיים כמו פרטי הנכס המדויקים אינם נחשפים לרוכשים הפוטנציאלים באמצעי פרסומי כלשהו. פרטי הנכס נשארים דיסקרטיים לחלוטין עד לרגע הפגישה והביקור בנכס !!

 1. 5. בתים פתוחים – בהתאם לנכס, משרד התיווך מקיים בתים פתוחים בהם נקבעת שעת ביקור מסוימת, תוך שימת דגש על מינימום הפרעה לנפשות המתגוררות בנכס. בזמן קצוב זה מגיעים מספר רוכשים פוטנציאלים אמיתיים בעת ובעונה אחת על מנת לראות את הנכס המוצע למכירה.
 2. 6. משרד תיווך המכבד עצמו מקיים קשרים בינלאומיים עם חברות המבצעות רילוקיישן לישראל. בצורה זו אנו מקבלים לידים מהחברה על רוכשים ושוכרים פוטנציאלים המתגוררים מחוץ לגבולות ארץ ישראל והמעוניינים לרכוש דירה בישראל.

 מתווך טוב לא עולה כסף !!

 

קטגוריה : מאמרים

כתיבת תגובה

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן