לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

קבלת אישור עקרוני למשכנתא

אנו פועלים בשיטה ייחודית המאפיינת את צרכי הלקוח באופן מושלם ומתאימה עבורו דירות ו/או נכסים בשיעורי הצלחה גבוהים מאוד.

זמן הוא מצרך יקר מאוד ואנו מבינים אל לבכם: אנו לא מעוניינים "לגרור" אתכם כדי שתראו "עוד דירה" שאינה מתאימה לכם. אנו יוצרים עמכם קשר כאשר נמצא לכם נכס המתאים לצרכיכם. הצלחתכם הינה הצלחתנו.

קבלת אישור עקרוני למשכנתא

מניסיוננו, במידה והנכם צריכים משכנתא על מנת לרכוש את הדירה, כדאי שתחלו בתהליך במקביל לחיפוש דירה למכירה. נכון להיום קבלת מימון מהבנק יכול ויהיה תהליך ארוך ומייגע ומכאן שלא כדאי להשאירו לרגע האחרון.

על ידי קבלת אישור עקרוני למשכנתא מהבנק תוכלו לדעת כמה כסף אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על מנת לרכוש דירה. זאת ועוד, תהליך זה יחסוך לכם זמן יקר עת תמצאו את דירת החלומות. הרי ידוע כי כאשר נדע לבטח כי נקבל אישור עקרוני למשכנתא מהבנק וכאשר יבשיל המשא ומתן, עדיף כי המוכר ידע שאתם קונים אמיתיים ורציניים שמוכנים לקנות.

אם ברשותו של המוכר שתי הצעות מחיר דומות ולאחד מהקונים יש אישור עקרוני למשכנתא, יעדיף ככל הנראה מוכר הדירה את הקונה הרציני יותר לו יש אישור עקרוני למשכנתא.

קונים רבים מתעלמים מן העובדה כי בשלב כלשהו הם יזקקו למתווך נדל"ן מקצועי על מנת שייצגם. במקרים מעטים, מתמודדים הקונים ישירות עם המוכר, אך על פי רוב מתווך דירות יהיה מעורב ברכישת הנכס שלך.

קבלת ייצוג מקצועי על ידי משרד תיווך מוסמך הוא צעד מכריע בתהליך חיפוש דירה למכירה, ומשכך משרד תיווך דירות שלא הצליח לעשות למצוא את מבוקשכם יכול להשפיע לרעה על הסיכויים שלכם לרכוש את דירת החלומות שלכם. אך שאלתנו היא כזו: האם תעבדו עם כל משרד תיווך המציע את שירותיו? האם תעבדו עם מתווך שלא עושה מחקר מראש? וודאי שלא. אתם זקוקים למשרד תיווך לו הכישורים הניסיון והידע הדרושים על מנת שיוכל לייצג אתכם.

ברוב המקרים עסקת נדל"ן נחתמת בין 30 – 60 ימים מהיום בו ראיתם את הדירה לראשונה. החתימה על הסכם הרכישה תלויה במספר פרמטרים, כדלקמן :

סוגים של רוכשי דירות – ניתן לחלק את רוכשי הדירות בישראל לשני סוגים:

  • אלו המעוניינים בקניית דירה למגורים
  • אחרים המעוניינים בקניית דירה להשקעה.

את רוכשי הדירה למטרת מגורים ניתן לחלק לשני סוגים:

  • קניית דירה ראשונה
  • משפרי דיור

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למצוא דירה לקנייה בצפון תל אביב

הקודם, איך מתחילים<<    1 - [2] -3 - 4    הבא, השגת המימון עבור הדירה>> 

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן