לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

מקצועיות עורך הדין

מקצועיות עורך הדין -

לאחר שהגענו לכדי הסכמה הדדית לגבי מחיר הדירה, זמן הפינוי, מיטלטלין הנשארים בדירה וכן מועד התשלומים אנו נפנה לעורך דין. גם בנקודה זו חשוב להבהיר: קיימת עדיפות עליונה לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בנדל"ן. לא כדאי לחסוך ולשכור את שירותיו של קרוב משפחה שהינו עורך דין המתמחה בדיני ישות או בדין הפלילי. בחירה זו של עורך דין שקולה לעניין הבא: במידה ויש לחולה בעיה במפרק כף הרגל האם ימסור את הטיפול בעניינו לרופא קרדיולוג? וודאי שלא. לכן זכרו, עורך דין שאינו מתמחה במקרקעין פעמים רבות יכול להכשיל את עסקת קניית דירה מחוסר ידע !!.

חשוב מאוד לקבל ייעוץ מעורך דין המתמחה במקרקעין. רוב התביעות שמוגשות היום כנגד עורכי הדין בישראל עוסקות ברשלנות של עורכי דין בעסקאות מקרקעין.

במידה ותעבדו עם מתווך דירות מקצועי ואמין, לא תצטערו על כך. מתווך דירות מקצועי יכול לעזור לכם לעבור את השלבים השונים של תהליך קניית הדירה והינו עמוד תווך חשוב מאוד במהלך כל עסקת מקרקעין. אל תשאירו צעד חיוני זה לרגע האחרון כפי שהוא עלול לפגוע בסיכויים שלכם לקבל הרבה יותר ממה שצפיתם בנוגע לדירת חלומותיכם.

עבודה ללא מתווך דירות מקצועי שלא עולה לכם כסף יכולה לעלות לכם ביוקר, ובין היתר:

  • בזבוז זמן בחיפוש אחר דירות שאינן רלוונטיות לפרמטרים אותם הגדרתם מלכתחילה.
  • בדיקת האזור ותוכניות בניין העיר או תוכניות מתאר ארציות הפועלות לטובתכם
  • תוכניותיו העתידיות של אזור המגורים· מצב הבניין והנכס
  • מחירי דירות אמיתיים שנסגרו לאחרונה
  • בדיקת מחיר המכירה האמיתי אותו דורש בעל הדירה
  • כדאיות רכישת הדירה הספציפית
  • מקצועיות במו"מ לגבי מחיר הדירה
  • וכמובן ידע רחב מאוד בכל הקשור להבאת הקונה והמוכר לידי חתימה על הסכם רכישת דירה מחייב.

לסיכום ניתן לומר זאת בצורה הפשוטה ביותר:

מתווך טוב לא עולה כסף.

זכרו כי אנו מומחים בחיפוש דירות ונכסים באזור צפון תל אביב בכלל ובאזור רמת אביב והדר יוסף בפרט. שפע הנדל"ן ישמחו לעזור לכם לחפש את הנכס שלכם בהצלחה.

אנו ממליצים לשכור מתווך דירות מקצועי ואמין שיהיה בצד שלכם ויעזור לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי רכישת דירת חלומותיכם. שפע הנדל"ן יהיו שם בשבילכם בכל שלבי התהליך. שפע הנדל"ן הינו משרד תיווך בצפון תל אביב המונה צוות סוכנים בעל מומחיות, ידע ומסירות להפוך את תהליך קניית הדירה לאמיתי וקל מאוד. לקבלת מידע נוסף, מלא את הטופס הבא או התקשר אלינו ב 03-7448020 או שלח אימייל info@shefa.co.il. אנחנו מוכנים לעזור לכם עם צרכי הנדל"ן האמיתיים שלכם.

הקודם, מימון עבור רכישת הדירה<< 1 -2 -3 -[4]

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן