לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

השגת המימון עבור רכישת הדירה

השגת המימון –

השגת המימון לצורך קניית דירה מתבצעת באמצעות משכנתא או הלוואה ממוסד פיננסי כדוגמת בנק. יש להבחין בין שני סוגי משכנתאות:

  • משכנתא לזכאים – הניתנת ממשרד השיכון (מהמדינה) לזכאים אשר עומדים בקריטריונים מסוימים (הלוואה בתנאים מועדפים).
  • הלוואה מהבנק – אותה נותן הבנק.

במידה ואינכם עומדים בקריטריונים לקבלת משכנתא ממשרד השיכון, ובכדי להתחיל את תהליך קניית הדירה, יש לבקש מהבנק "אישור עקרוני למשכנתא" או "אישור עבור נטילת משכנתא". אישור זה הינו אישור עקרוני לגבי נטילת משכנתא מהבנק המתייחס בין היתר לגובה הסכום אותו מסכים הבנק להלוות לכם.

ביטוח משכנתא –

זוהי דרישה מאת הבנק בו הוא מבטיח את סכום ההלוואה אותו קיבלתם במקרה בו נפטר הלווה ו/או נגרם נזק לדירה.

במידה ומצאתם את דירת חלומותיכם אך טרם ביררתם את מעמדכם בנוגע להשגת המימון עסקת המקרקעין תתעכב, וגרוע מכך יכול ויבוא קונה אחר שיקנה את הדירה במקומכם.

קבלו מראש אישור עקרוני לקבלת משכנתא מהבנק ובצורה זו תהיו מוכנים להציע הצעה מפתה כאשר תמצאו את דירת חלומותיכם. התארגנותכם בטרם תחלו את תהליך חיפוש הדירה לקנייה יכול ותפתח בפניכם הזדמנות פז לקנות דירה במהירות ואפילו מוקדם יותר ממה שצפיתם.

הסכמה על מחיר המכירה –

ברוב המקרים מתווך דירות שאינו מקצועי דיו ו/או קונה שאינו נעזר במתווך דירות מקצועי, "יקלקלו" את העסקה כיוון שפעולת עריכת המו"מ בין הצדדים הינה עדינה מאוד. מתווך דירות מקצועי המקבל גיבוי והדרכה ממשרד תיווך דירות מקצועי בו הוא עובד, ואשר בעברו ניסיון של עשרות אם לא מאות עסקאות מקרקעין הטומנים בחובם אלפי שעות מו"מ, ידע לפעול בצורה נכונה וזהירה, "לסגור" את פרטי העסקה ולהביא את הצדדים לידי חתימה על הסכם רכישה מחייב.

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למצוא דירה לקנייה בצפון תל אביב

 

הקודם, אישור עקרוני למשכנתא<<    1 -2 -[3] - 4    הבא, מקצועיות עורך הדין>> 

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן