לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

מדריך לקניית דירה

האם אתם מחפשים דירה למכירה בצפון תל אביב בפעם הראשונה? או האם חוויתם את תהליך הקנייה לפני כן ? כך או כך, חשוב שתקבלו מידע רלוונטי ועדכני לפני שאתם מתחילים את התהליך המרתק של חיפוש דירה לקנייה בצפון תל אביב. החלטה זו יכולה להיות ההחלטה המשמעותית ביותר בחייכם, כאמור רכישת דירה היא ככל הנראה הרכישה הגדולה ביותר שתבצעו במהלך חייכם. אז אל תהססו לשאול שאלות ולבחון את כל הפרטים האפשריים אודות קניית דירה, בין אם המדובר בדירת מגורים ובין אם מדובר בדירה להשקעה.

הנכס אותו תרכשו הינו לרוב גם כרטיס הביקור שלכם אותו אתם מציגים לאחרים. מכאן, ראוי כי תשקיעו זמן מספיק בבחירתו ו/או לחילופין שיכרו את שירותיו של משרד תיווך מקצועי בצפון תל אביב.

כאשר אנו מתחילים את תהליך חיפוש דירה למכירה אנו צריכים לקחת בחשבון את מיקומו של הנכס. למה אתם רוצים להיות קרובים? אילו תכונות אתם מחפשים בשכונה שלכם? מיקום הוא לא רק אזור גיאוגרפי, אתם צריכים לחשוב על זהות השכנים שלכם, מיקומו היחסי של הבניין בשכונת המגורים, הקרבה לשירותים קהילתיים, בתי ספר, קופות חולים ומתנ"ס. כמו כן תצטרכו לקחת בחשבון את הזמן הדרוש לכם כדי לנסוע מהדירה שקניתם למקום העבודה שלכם ולמקומות נוספים. זכרו, אלו אלמנטים קטנים אך הם חלק חשוב מאוד בחיי היומיום שלכם.

אם אתם מחפשים דירה להשקעה למשל, כדאי שתדעו להבחין בין תשואה על ההון לבין תשואה על הפדיון. שני סוגי תשואות שונות למטרות שונות.

תשואה על ההון - היא תשואה המתקבלת בין ההון שהשקענו בקניית הדירה לבין ההון שקיבלנו במכירתה.

תשואה על הפדיון - מתקבלת מהיחס בין ה"דיוידנד" השנתי אותו קיבלנו, לדוגמא בהשכרת דירה, אל מול ההון אותו השקענו בקנייתה.

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למצוא דירה לקנייה בצפון תל אביב

הבא, קבלת אישור עקרוני למשכנתא>>    [1] - 2 - 3 - 4

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן