לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

שיווק דירתכם

אין דרך אחת לשווק דירה למכירה. לכל דירה קיימת דרך שיווק שונה. כאמור, שוק הדיור הכולל בתוכו את שוק קוני ומוכרי הדירות הינו שוק אנרגטי, סוער, שאינו מתחשב לעיתים בהתערבויות מוניטאריות שונות. בכל תקופה כדאי לשווק את הדירה / הנכס שלכם בצורה שונה ולאנשים שונים. יש המצדדים בשיווק אגרסיבי הטומן בחובו בתים פתוחים. אחרים, מצדדים בשיווק ממוקד לקוח הנבחר בקפידה. לעיתים, מוכרי דירות משווקים את הנכס שלהם בצורה לא מקצועית אשר מאפילה על דירתם וגורמת לדירתם ללבוש זהות אחרת ולא מחמיאה. כפועל יוצא מכך מוכרי הדירה ירגישו זאת כאשר יקבלו הצעות מחיר לא רלוונטיות, שאינן תואמות את דרישתם מקונים פוטנציאלים. זוהי הנקודה הקריטית ביותר בה משרד תיווך מקצועי יכול להיות לכם לעזר רב. משרד תיווך מקצועי יבנה עבורכם תוכנית שיווק התואמת את דרישתכם, מצב הדירה ואופי השוק. משרד תיווך מקצועי יחקור, יבדוק ויעריך נכונה את מצב השוק בכלל ומצבו באזורכם בפרט. ינתח מחירי דירות דומות שנמכרו באזור ויגבש עבורכם תוכנית שיווק מותאמת נכסים.

רוב האנשים מכירים את עבודתם של המתווכים. מתווך ממוצע מראה דירה לקונים פוטנציאליים או קובע בית פתוח על מנת להראות את הדירה למספר קונים פוטנציאלים בעת ובעונה אחת. אבל, לא כל מתווך מקצועי יבצע את כל המטלות הבאות:

  • יזום שיחות טלפון אל קונים פוטנציאליים דומים הנמצאים במאגר הלקוחות של משרדי תיווך אחרים ויציע להם לקנות את דירתכם.
  • יתווך באמצעות רשת הקשרים המקצועיים אותה בנה זמן רב דירות לקונים פוטנציאלים שהביעו עניין בעבר בסוגי נכסים דומים.
  • ינהל מעקב אחר הקונים הפוטנציאלים שראו את דירתכם ויראה להם באופן יזום נכסים דומים על מנת שיוכלו לקבל הערכת גודל ומיקום ביחס לדירתכם.
  • ינתח את השוק עבור הקונים הפוטנציאלים ויציג בפניהם את מחירי הדירות האחרונות שנסגרו באזורכם. בצורה זו יוכלו הקונים הפוטנציאלים לקבל מדד לגבי מחיר המכירה המבוקש של דירתכם.
  • יעשה עוד מספר דברים חשובים מאחורי הקלעים אשר בהם לא תבחינו שיהוו משקל קריטי במכירה המוצלחת של דירתכם.

סוכנות התיווך שפע הנדל"ן עובדים קשה מאוד על מנת לספק שירות יוצא מן הכלל ללקוחותינו. מאמצי השיווק שלנו כוללים שליטה מוחלטת במנועי החיפוש. אנו יוצרים דפי נחיתה באתרי פרסומות, מספקים לקונים חומרי הדפסה ועוד. כדי ללמוד על כל שירותי המכירה שלנו ולקבל ניתוח מלא מפורט ומדויק במכירת הדירה, אנא מלאו את הטופס הבא או צרו איתנו קשר בכתובת ori@shefa.co.il או חייגו 03-7448020.

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למכור דירה בצפון תל אביב, נושאים נוספים במדריך :

הבא, קבלת הצעות מחיר ומשא ומתן>>  [1] [2] [3] [4] [5]  <<הקודם,קביעת מחיר הדירה

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן