לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

קבלת הצעות מחיר ומשא ומתן

קיבלתם הצעת מחיר לדירתכם מלקוח פוטנציאלי, נפלא. כנראה שמישהו מעוניין לקנות את דירתכם ואולי תתקיים בסופו של תהליך חתימת חוזה. בקבלת הצעת מחיר בעבור דירתכם באפשרותכם לפעול בשלוש דרכים:

  • לדחות את ההצעה
  • לקבל את ההצעה
  • לבצע התאמות מחיר ולהגיש אותה בחזרה לקונה.

במצב בו דחיתם את הצעתו של קונה הדירה הפוטנציאלי, מפאת הצעה נמוכה מצידו, לא תוכלו לחזור בכם מדחיית הצעתו אחרת חזרתכם תתפרש כחולשה ומשכך הקונה הפוטנציאלי ימשוך חזרה את הצעתו הראשונית.

במצב בו קיבלתם את הצעתו, וברוב המקרים, תתקיים עסקה. למרות האמור ישנן מספר סיבות לביטול עסקאות כדוגמת: סירוב קבלת משכנתא מהבנק, חוסר הסכמה לגבי זמן פינוי הדיר, חוסר הסכמה לגבי הסדרי התשלום מועדם וסכומם, ועוד סיבות משפטיות כאלו ואחרות.

במצב בו תבצעו התאמות מחיר בצורה נכונה אם כי עדינה מאוד, לעיתים תצליחו להביא את עניין המשא ומתן לידי חתימה. אך במקרים רבים מאוד, ומחוסר ידיעה ו/או ניסיון נצבר, תפעילו שרירים בנקודת זמן לא נכונה ומשכך ייפול המשא ומתן ולא תתקיים חתימת הסכם.

מהו אם כן יתרונו של מתווך נדל"ן מוסמך במשא ומתן? מתווך מוסמך יכול לשרת את האינטרסים שלכם ולהחזיר אתכם למשא ומתן אף אם סירבתם בתוקף להצעתו הראשונה של קונה הדירה הפוטנציאלי. בצורה זו קונה הדירה הפוטנציאלי אינו יכול לדעת את עמדתכם בעניין ומשכך מתווך הדירות מסוגל להעביר מסר אותו הנכם מעוניינים להעביר. לא כך הדבר כאשר אתם נכנסים למשא ומתן ללא מתווכים.

יתרה מכך, אנו בסוכנות התיווך שפע הנדל"ן מייצגים מזה שנים רבות מוכרי דירות. הובלנו מאות משאים ומתנים ולכן אנו למודי ניסיון ומומחים בהעברת מסרים סמויים וגלויים לרוכשי דירות. בסיכומו של דבר, מכירת דירה הינה אחת העסקאות הגדולות והחשובות ביותר שמבצע אדם ממוצע במהלך חייו. מכאן נשאלת השאלה האם אתם מעוניינים לסכן את קיום עסקת המקרקעין אשר הנכם מעוניינים לבצע ולא למסור את הטיפול במכירת הדירה למשרד תיווך נדל"ן מקצועי, לו הידע והניסיון שכל עיסוקו הוא מכירת דירות וביצוע משאים ומתנים. נכונה העובדה כי כל אחד ואחת מכם ניהלו משא ומתן בחייהם, אך נשאלת השאלה האם עשיתם זאת כדרך קבע ובתדירות כמעט יומיומית?

במידה וחס וחלילה תשברו את היד האם תרצו כי סטאז'ר יטפל בכם או רופא אורטופד מקצוען?

וודאי שתרצו מקצוען. לכן אל לכם לבזבז את זמנכם וללמוד את סודות המשא ומתן על חשבונה של דירתכם. תנו למשרד תיווך מקצועי לבצע עבורכם את אחת העסקאות הגדולות ביותר שתבצעו במהלך חייכם. וחשוב מכך, למכור את דירתכם בפרק זמן קצר ולמקסם את מחיר דירתכם.

בכדי לקבל את שירותיו של מקצוען שיעזור לכם למכור את דירתכם באופן וודאי, אנא מלאו את הטופס הבא או צרו איתנו קשר בכתובת ori@shefa.co.il או חייגו 03-7448020.

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למכור דירה בצפון תל אביב, נושאים נוספים במדריך :

הבא, תשלום מסים במכירת דירה>>  [1] [2] [3] [4] [5]  <<הקודם,קבלת הצעות מחיר ומשא ומתן

       
שם מלא * טלפון *
       
דואר אלקטרוני * מה אתה מחפש ? *
       
 
 


שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן