לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

מדריך למכירת דירה

מכירת נכסים ברמת אביב יכולה להיות משימה לא פשוטה. אם אינכם מרגישים מוכנים לאקט המכירה יכול ותגררו למצב בו לא תקבלו את מחיר המכירה המגיע לכם !!. כלל זה אינו פוסח על אף מוכר נכסים החל מבעל דירה אחת וכלה במשקיע לו מספר דירות ונכסים להשקעה. לכן, אנחנו בשפע הנדל"ן נמצאים כאן כדי לעזור לכם עם תהליך מכירת הדירה. עו"ד אורי בר וצוותו מתמחים במכירת דירות בתים ונכסי יוקרה ברמת אביב.

לשפע הנדל"ן רשימת צעדים ופעולות שיגדילו לכם את הסיכויים לעבור את תהליך מכירת הדירה / הנכס / הבית בצורה חלקה, כדאית ומשתלמת. כל זאת בצורה מקצועיות וללא כל התערבות הטומנת בחובה כאב ראש מבחינתכם.

במידה ותרצו, שפע הנדל"ן מתחייבים להעביר לכם מדי שבוע מידע מפורט על ביצועיהם וביצועי השוק.

כשמדובר בהתמודדות עם תהליך זה, עדיף להיות מונחה על ידי סוכנות תיווך מקצועית, מנוסה ובעלת ידע רב במכירת דירות ברמת אביב. סוכנת תיווך לה רישיונות תיווך בהתאם להוראות משרד המשפטים.

למה שארצה לעבוד עם סוכנות התיווך המקומית שפע הנדל"ן ?.

  • אנו סוכנות תיווך מקצועית מקומית המתמחה בשכונות הצפוניות של תל אביב.
  • אנו עוקבים באופן סיסטמתי אחר מגמות שוק הנדל"ן בצפון תל אביב ויודעים להעריך בצורה מדויקת ונכונה את מחירי הדירות המוצעות באזור.
  • יש ברשותנו מידע רב על קונים פוטנציאליים אמיתיים ונכסים דומים למכירה באזור שלכם.
  • אנו עובדים בהרמוניה עם עורכי דין ואנשי מקצוע אחרים הכוללים בין היתר: אדריכלים, מהנדסים, קבלני בניין, סיידים, אנשי פרקטים ובעלי מקצועות אחרים היכולים לסייע לכם בבקשתכם למכור את הנכס.

הכינו את דירתכם למכירה

בטרם תעמידו את דירתכם למכירה עליכם להכין את הדירה ולהתאימה למצב מכירה. מתווך מקצועי, יפנה את תשומת לבכם לשדרוגים ותיקונים אותם תוכלו לבצע בטרם תראו את הדירה וזאת כדי להפיק את התוצאות הטובות ביותר ולקבל את מחיר המכירה המרבי. ברגע שעברנו את השלב המקדמי הכולל את הכנת הדירה לפני מכירתה אנו יכולים להמשיך בתהליך מכירת הדירה.

דף זה הוא חלק מסדרה של דפים שילמדו אתכם ויעזרו לכם למכור דירה בצפון תל אביב, נושאים נוספים במדריך :

הבא, קביעת מחיר הדירה>>  [1] [2] [3] [4] [5]

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן