לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

מספרים עלינו

"איזו תוצאה טובה. אנו מרוצים מעסקת הנדלן הכפולה אותה הובלתם. מכירת דירה ברחוב ברזיל ברמת אביב הירוקה וקניית דירה ברחוב סטימצקי ברמת אביב החדשה. אנו שמחים לומר בפה מלא כי אתם מקצוענים בתחומכם, החל בעצות אותם נתתם לגבי הערכת שווי הדירה אותה מכרנו, סידורה לקראת קונים פוטנציאלים ועריכת המשא ומתן. 

סבלנותך ומקצועיותך גרמה לנו לבטוח בך ולסמוך על שיקוליך במכירת דירתנו. אנו עכשיו יכולים להבין את ההבדל בין עסקת נדלן טובה לבין עסקת נדלן מצוינת. אמרתי זאת בעבר, יש לך משהו שלהרבה אנשיםם אין, אז תמשיך לעבוד קשה ותצליח בדרכך ובאמת שלך."

בנציון וצבייה אהרונוביץ

רמת אביב החדשה.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 "אורי משפע הנדלן. זו הפעם השנייה בה אנו רוכשים דרכך דירה ברמת אביב. כבר מהפעם הראשונה הבחנתי במשהו שונה שהתבטא במסירותך ובחובתך לסקר כל פיסת מידע ולאסוף נתונים חשובים שעזרו לנו לקבל החלטה אם לקנות דירה ברמת אביב.

אנו מבטיחים כי נפנה אליך את מכרינו המעוניינים לרכוש ו/או למכור דירתם. הצלחתך הינה הצלחתנו. שמור על קשר.

שמעון וטלי וייסמן

רמת אביב ג.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

"אני מאמינה בחיבור של אנשים. ניסיתי להשכיר את הפנטהאוס שלי הממוקם בגוש הגדול. לאחר כחודשיים בהם לא הצלחתי להשכיר את הפנטהאוס בגוש הגדול, ובהמלצת חברתי, פגשתי את אורי משפע הנדלן ונתתי הסכמתי לשיווק הפנטהאוס על ידי משרדו של אורי. תוך כשבועיים ולאחר שני לקוחות ממוקדים חתמתי על חוזה השכרה עם לקוח רציני שהביא שפע הנד"ן. אחריותו, התמקדותו והבאת לקוח רציני וממוקד שחיפש פנטהאוס בגוש הגדול גרמו לי להאמין ביכולתו של המשרד ודבקותו במטרה. ממליצה בחום על שפע הנדלן. שירות אישי, דיסקרטי וממוקד לקוח."

מילה שמואלי

הגוש הגדול

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

"חיפשנו דירה עם זכויות בנייה בהדר יוסף. לאחר שיחה שארכה כ – 10 דקות עם בחורה מהמשרד שכללה בין היתר בירור מעמיק לגבי העדפותינו, ולאחר שקיבלנו הסבר מפורט לגבי אחוזי הבנייה בהדר יוסף, חלוקת הבניינים וזכויותיהם, סוגי המיסים אותם נצטרך לשלם ומחירי דירות שנסגרו בהדר יוסף, הציגה בפנינו נכס שהתאים בדיוק לדרישותינו.

הם ערכו עבורנו את שלבי המו"מ במקצועיות רבה, לא בזבזו את זמננו היקר והגיעו לתוצאות מיידיות ומספקות מאוד. העזרה והמקצועיות הרבה שקיבלנו ממשפע הנדל"ן הייתה רמה אחת מעל מתווכים אחרים איתם ראינו דירות למכירה. אנו ממליצים בחום על משרד התיווך שפע הנדלן"  

ירון ועדי ליברמן

הדר יוסף.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 "חיפשנו מתווך שמבין בהערכת שווי דירות בהדר יוסף. לאחר שיחה טלפונית עם המשרד הבנתי כי הם מבינים עניין ושולטים בחומר. לאחר שנפגשתי עם אורי על מנת שיעריך את שווי הדירה, הציג בפני אורי ניתוח שוק מפורט הכולל מחירי דירות שנסגרו בהדר יוסף. הערכתו המדוקדקת של אורי לגבי מחיר הדירה וניתוח השוק גרמו לי להבין כי אני רוצה ששפע הנדלן ימכרו לי את דירתי. וכן כך היה, לאחר כחודש ו – 4 לקוחות ממוקדים הביא אורי קונה רצינית שנכנסה עימי למו"מ בסופו חתמנו על הסכם מכירה. שירות אדיב ומקצועי מתחשב וסובלני."

משה לוי

הדר יוסף.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

"לאורי,

רצינו להודות לך על שסיעת לנו ברכישת ביתנו.

אני כותב שורות אלו כי זה לא שכיח לפגוש מתווך המגלה מעורבות כה רבה ותומך ללא לאות בתהליך, גם לפני המשא ומתן, גם במהלכו וגם לאחריו.

החומרים שסיפקת לנו בכל השלבים מנתוני המגרש דרך זכויות הבניה ונסחי הטאבו היו הכרחיים לשם סגירת העסקה במהירות וביעלות שבוצעו. הנ"ל נבע מהיכולת להסתמך על נתונים קונקרטיים שסיפקת.

כמובן מעורבותך בהליך המו"מ הביאה את שני הצדדים להגעה מהירה להסכמה על תנאי העברת הנכס ומחירו.

שמחנו לפגוש מתווך היודע את עבודתו ושמח לעשות מעבר לכך, תוך מחויבות ושירות שלא פוגשים בכל יום.

 על כל זאת נתונה לך תודתנו והערכתנו."

שחר והילה כאשי

הדר יוסף

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

"אורי פנה אלי בעקבות פניה ששלחתי באינטרנט לבירור שווי נכס שרציתי למכרו.

למן הרגע הראשון, אורי הותיר עלי רושם חיובי ביותר, ולכל אורך הדרך הוא ביצע את עבודתו במקצועיות רבה ובמסירות.

על אף שהמדובר בנכס לא סטנדרטי, אורי ביצע הערכת שווי נכונה ואמינה, ושמאי שהתייעצתי איתו הגיע להערכה דומה.

אורי מצא עבורנו בתוך זמן קצר קונים רציניים, וסייע רבות לתיווך במו"מ, ולהגעה למחיר אשר שני הצדדים ראו בו כמחיר הוגן.

מי שמחפש מתווך אמין ורציני, אני ממליץ לו בחום על אורי בר ועל משרדו שפע הנדלן."

 עו"ד אמיר גל לוקשינסקי

רמת אביב הירוקהשליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן