לפרטים נוספים חייגו : 03-9500510Translate to English Translate to Spanish Translate to French Translate to Italian Translate to Portuguese Translate to German Translate to Turkish Translate to Japanese Translate to Korean Translate to Russian Translate to Chinese

הערכים שלנו

ניהול

אנו מנהלים את עסקינו באופן אחראי ביותר העולה בקנה אחד עם ערכי המוסר הגבוהים שלנו, שילוב של שיטות עבודה מומלצות ברחבי העולם למסגרת של סטנדרטים שנקבעו על ידי מקצועיות עסקית, חוקים ותקנות.

התמחות אזורית

יועצי שפע הנדל"ן מתמחים במיקומים ספציפיים הקשורים במקרקעין. סביבת העבודה של משרדנו הינה בצפון תל אביב ובשכונות רמת אביב ג', נווה אביבים, רמת אביב הירוקה, למד, רמת אביב החדשה, גימל החדשה, אזורי חן, כוכב הצפון, הגוש הגדול והדר יוסף ומעוז אביב.

שירותים

אנו מספקים רמת שירותים גבוהה בהתבסס על ידע נרחב ומעמיק והניסיון שלנו. חברי הצוות שלנו מומחים בניתוח שוק אמיתי וכנה תוך סקירה חודשית של נכסים דומים שנמכרו באזור מגוריכם לאחרונה, הערכת שווי דירות, דרכי שיווק של נכסים ומו"מ לקביעת מחיר דירה. כמשרד עצמאי וחזק בתעשייה, אנחנו כל הזמן שואפים לחדשנות בעזרתם של אנשי מקצוע המעוניינים להשיג מצוינות.

שירות ממוקד לקוח

הגישה שלנו מתמקדת בלקוחותינו: השירותים שלנו מותאמות אישית כדי לענות על הדרישות הספציפיות של כל לקוחותינו ועל מנת לספק להם פתרונות יצירתיים בדרכם לרכישת דירה ו/או מכירת דירה בצפון תל אביב.

אמינות

סודיות ודיסקרטיות הלקוח היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו שומרים את פרטי הלקוח.

אחריות

אנו אחראים לספק לרוכש דירה כלים, הערות והארות בדרכו לרכוש דירה בצפון תל אביב. כמו כן, אנו אחראים לספק למוכר דירה את הכלים המתאימים על מנת לעשות עסקת מכירה טובה ומוצלחת.

קידמה

שפע הנדל"ן יחפשו להוביל ולא להיות מובלים. משרדנו שואף לקידמה טכנולוגית ואנושית.

שליחה לחבר

שלח אימייל לסוכן